ON-LINE STCW 2010 GMDSS GOC TÄIENDUSKURSUS

Kursuse/ürituse nimetus: GOC Ülemaailmse merehädaabi sidesüsteemi sideoperaatori täiendkursus

Standard: STCW1978, koos muudatustega ja sätetega. VV määrus Laevapere liikmete koolitus- ja kvalifikatsiooninõuded ning diplomeerimise kord, 20.06.2013 nr 96

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

Please choose a suitable beginning date for at home study course, complete the course booking form and we shall send you instructions how to login to our virtual training environment.

Kursus on ette nähtud neile tüürimeestele, vanemtüürimeestele ja kaptenitele, kes omavad GOC  tunnistust ja kes soovivad värskendada oma teadmisi ja oskusi GMDSS aparatuuri ja reeglite rakendamises. 

Samuti neile, kes töötavad Eesti lipu all sõitvatel reisilaevadel, ja selle tõttu peavad vastavalt valitsuse määrusele iga viie aasta tagant läbima GMDSS teemalise värskendava kursuse koos SAR sideprotseduuride läbimisega.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Enn Kõrven; Tanel Hinno