ON-LINE STCW 2010 KÕRGEPINGESEADMED LAEVAS KURSUS

Kursuse/ürituse nimetus: Kõrgepingeseadmed laevas.

Standard: STCW1978, koos muudatustega ja sätetega. A-III/1 A-III/2, A-III/3, A-III/4, A-III/5, A-III/6 A-III/7 ja B-III/2.

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

Please choose a suitable beginning date for at home study course, complete the course booking form and we shall send you instructions how to login to our virtual training environment.

STCW konventsioon viitab kõrgepinge (HV) elektriseadmete suurenevale kasutamisele laevadel koos uute nõuetega kõikidele mehaanikutele ja elektrimehaanikuetele kõrgepingeseadmete tundmisel. 

STCW koodeksi osas B antakse soovitusi töötajate koolituste osas, kes vastutavad kõrgepingeseadmete töö ja ohutuse eest, kuna see nõuab sagedasemat kontrolli kui madalpingeseadmed. 

Kursuse käigus omandatakse baas- ja laiendatud teadmisest kõrgepingeseadmete kasutamisst, hooldusest ja kontrollist.

Kursus on ette nähtud nendele kes vastutavad ja on tegevad kõrgepingseadmete kasutamise, hoolduse ja kontrolliga - mehaanikud ja elektrimehaanikud. 

Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni nõuetele. 

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

​​​​​​​​​​​​​​Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Arno Lemmik