ON-LINE STCW 2010 MEDITSIINIABI JA EESMAABI KURSUS

Kursuse/ürituse nimetus: Merendusalane meditsiiniabi ja esmaabi koolitus.

Standard: STCW1978, koos muudatustega ja sätetega A-VI/4-1 ja A-VI/4-2. IMO Mudelkursus 1.15 ja 1.14

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

Please choose a suitable beginning date for at home study course, complete the course booking form and we shall send you instructions how to login to our virtual training environment.

!!! OLULINE !!!

Ajutine õppe kord kehtib eriolukorra lõpetamiseni, tunnistus väljastatakse kehtivusega kuus kuud. Eriolukorra lõppedes peavad laevapere liikmed, kellele on väljastatud meresõidudokument ajutise korra alusel täiendavalt tõendama oma praktilisi oskusi ja kogemusi mereõppeasutuses saamaks meresõidudokumente kehtivusega kuni viis aastat, praktiline õpe on tasuta. 

!!! OLULINE !!!

Kursuse käigus omandatakse teadmisest meditsiiniabi ja esmaabi osutamisest laevas juhtimise tasemel vastavalt STCW koodeksile A-VI/4-1 ja A-VI/4-2. 

Kursus on ette nähtud nendele kes vastutavad meditsiiniabi osutamise eest laevas. 

Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) mudelkursuse 1.15 ka 1.14 nõuetele. 

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Dr. Ljubov Zazulina