ON-LINE STCW 2010 OHUTUS BAASÕPPE TEADMISTE JA OSKUSTE HINDAMINE

Kursuse/ürituse nimetus: Enesepääste vees; Tuletõrje alused; Elementaarne esmaabi; Isiklik ohutus ja ühiskondlik vastutus, perioodiline teadmiste ja oskuste hindamine.

Standard: STCW1978, 2010 koos muudatustega ja sätetega. A-VI/1 § 1 v.a. § 1.7; A-VI/1 § 2; A-VI/1-1; A-VI/1-2; A-VI/1-3; A-VI/1-4

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

!!! OLULINE !!!

Ajutine õppe kord kehtib eriolukorra lõpetamiseni, tunnistus väljastatakse kehtivusega kuus kuud. Eriolukorra lõppedes peavad laevapere liikmed, kellele on väljastatud meresõidudokument ajutise korra alusel täiendavalt tõendama oma praktilisi oskusi ja kogemusi mereõppeasutuses saamaks meresõidudokumente kehtivusega kuni viis aastat, praktiline õpe on tasuta. 

!!! OLULINE !!!

Vastavalt STCW konventsioonile peavad ohutusalase baasõppe tunnistuse omanikud demonstreerima tööks vajalike teadmisi ja oskuseid üks kord 5 aasta jooksul.

Ohutusalase baasõppe regulaarne teadmiste ja oskuste hindamine on vajalik kõikidele laevapere liikmetele kes omavad laevas ohutuse või keskkonnakaitse alaseid kohustusi. 

Teadmiste ja oskuste hindamise käigus sooritatakse test ja praktilised ülesanded enesepääste, elementaarse esmnaabi ja tulekustutuse teemadel. 

Teadmiste ja oskuste hindamise maht vastab STCW konventsiooni nõuetele.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Enn Kõrven; Aivo Palm; Kristjan Sein; Ragnar Klaamas; Raivo Männik; Ivari Sarapuu; Andry Parma; Arno Lemmik.