ON-LINE STCW 2010 PÄÄSTEVAHENDI JA KIIRVALVEPAADI VANEMA PERIOODILINE TEADMISTE JA OSKUSTE KOMBINEERITUD HINDAMINE

Kursuse/ürituse nimetus: KOMBINEERITUD PÄÄSTEVAHENDI JA KIIRVALVEPAADI VANEMA PERIOODILINE TEADMISTE JA OSKUSTE HINDAMINE

Standard: STCW 1978 as amended (Including 2010 amendments) Code A-VI/ 2-1 and Code A-VI/ 2-2

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

Please choose a suitable beginning date for at home study course, complete the course booking form and we shall send you instructions how to login to our virtual training environment.

!!! OLULINE !!!

Ajutine õppe kord kehtib eriolukorra lõpetamiseni, tunnistus väljastatakse kehtivusega kuus kuud. Eriolukorra lõppedes peavad laevapere liikmed, kellele on väljastatud meresõidudokument ajutise korra alusel täiendavalt tõendama oma praktilisi oskusi ja kogemusi mereõppeasutuses saamaks meresõidudokumente kehtivusega kuni viis aastat, praktiline õpe on tasuta. 

!!! OLULINE !!!

Vastavalt STCW konventsioonile peavad Päästevahendi ja kiirvalvepaadi vanema tunnistuse omanikud läbima teadmiste ja oskuste hindamise üks kord 5 aasta jooksul. 

Lühikursuse käigus värskendatakse teadmisi ning hinnatakse kandidaadi teadmisi ja oskusi laeva valvepaatide, kiirvalvepaadi, päästepaatide ja päästeparvede kasutamises. 

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Ragnar Klaamas; Andry Parma; Aivo Palm; Kristjan Sein