ON-LINE STCW 2010 RAHVAHULKADE ja KRIISIJUHTIMINE JA INIMKÄITUMINE. REISIJAID TEENINDAVA PERSONALI OHUTUSKOOLITUS

Kursuse/ürituse nimetus: RAHVAHULKADE JUHTIMINE, KRIISIJUHTIMINE JA INIMKÄITUMINE. REISIJAID REISIJATE RUUMIDES TEENINDAVA LAEVAPERSONALI OHUTUSKOOLITUS

Standard: STCW1978, koos 2010 muudatustega ja sätetega. STCW Koodeks A-V/2 § 2; 3; 4

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

Please choose a suitable beginning date for at home study course, complete the course booking form and we shall send you instructions how to login to our virtual training environment.

Kursuse käigus omandatakse teadmised reisilaeva ohutuskorraldusest, reisijate laevale tuleku ja laevast lahkumise ohutust korraldusest, masside ja kriisjuhtimisest, inimkäitumisest. Kursus on ette nähtud laeva juhtkonnale ja teistele laevapere liikmetele kes on teenindavad reisijaid reisijate ruumides, on tegevad laeva ohutusalases korralduses või vastutavad reisijate ohutuse eest avariiolukorras. Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni nõuetele.

Kursus on tunnustatud Veeteed Ameti poolt ja tunnistuse kehtivus on 5 aastat.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

​​​​​​​Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Marje Mets; Enn Kõrven; Aivo Palm; Kristjan Sein