ON-LINE STCW 2010 TULETÕRJE LAIENDATUD ÕPPE TEADMISTE JA OSKUSTE HINDAMINE

Kursuse/ürituse nimetus: Tuletõrjealane laiendatud õpe (Tuletõrjealane koolitus) - perioodiline teadmiste ja oskuste hindamine.

Standard: STCW1978, 2010 koos muudatustega ja sätetega. A-VI/3 § 6

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

Please choose a suitable beginning date for at home study course, complete the course booking form and we shall send you instructions how to login to our virtual training environment.

!!! OLULINE !!!

Ajutine õppe kord kehtib eriolukorra lõpetamiseni, tunnistus väljastatakse kehtivusega kuus kuud. Eriolukorra lõppedes peavad laevapere liikmed, kellele on väljastatud meresõidudokument ajutise korra alusel täiendavalt tõendama oma praktilisi oskusi ja kogemusi mereõppeasutuses saamaks meresõidudokumente kehtivusega kuni viis aastat, praktiline õpe on tasuta. 

!!! OLULINE !!!

Vastavalt STCW konventsioonile peavad tuletõrjealase tunnistuse (Proficiency in Advanced Fire Fighting) omanikud demonstreerima tööks vajalikke teadmisi ja oskuseid üks kord 5 aasta jooksul. 

Lühikursuse käigus hinnatakse teadmisi ja oskusi laeva tulekustutussüsteemidest ja varustusest, nende hooldusest ja kasutusest, laeva tulekustutus gruppide juhtimisest, kustutustööde strateegiast ja taktikast. 

Teadmiste ja oskuste hindamine on mõeldud kõikidele laevaohvitseridele ja nendele laevapere liikmetele, kes juhivad tulekustutusgruppe, laeva ohutussüsteemi ja kes vastutavad laeva tulekustutussüsteemide hoolduse ja kontrolli eest. 

Hindamise maht on vastavalt IMO mudelkursusele 2.03. 

Kursuse käigus sooritatakse õppusi lahtise tulega, pimedas ja kinnistes ruumides.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Arno Lemmik