STCW 2010 LAIENDATUD TULETÕRJE KURSUS - KOMBINEERITUD ONLINE KODU- JA PRAKTILINE ÕPE

Kursuse/ürituse nimetus: Tuleohutus ja tulekustutusalane laiendatud õpe

Standard: STCW1978, koos muudatustega 2010 A-VI/3. IMO Mudelkursus 2.03.

NB! See on kombineeritud on-line koduõppe ja praktilise õppe kursus mis koosneb on-line iseseisvast koduõppest Viking Safety Academy õppekeskkonnas, on-line loengust Zoom keskkonnas ja praktilisest õppest Revali õppekeskuses. Praktiline õpe toimub siis kui eriolukord läbi, või võimudelt tulevad vastavad juhised.  Peale registreerumist kursusele saadame Teile e-mailiga õppe- ja loengukeskkonda sisselogimise juhised. Praktilise õppe päevad anname Teile teada e-maili teel. Tunnistuse õppe läbimise kohta saate kätte siis kui praktilise õppe päev on edukalt läbitud.

Kursuse käigus omandatakse laiendatud teadmised ja oskused laeva tulekustutussüsteemidest ja varustusest, nende hooldusest ja kasutusest. 

Kursuse keskendub ka laeva tulekustutus gruppide juhtimisele, kustutustööde strateegiale ja taktikale. 

Õppekursus on mõeldud kõikidele laevaohvitseridele ja nendele laevapere liikmetele kes juhivad tulekustutusgruppe, laeva ohutussüsteemi ja kes vastutavad laeva tulekustutussüsteemide hoolduse ja kontrolli eest - kaptenid, mehaanikud, tüürimehed ja tulegruppide juhid.  

Õppe läbitakse olulises mahus sooritades praktilisi ülesandeid rahvusvahelistele nõuetele vastaval tulekustustuse simulaatoril. Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) mudelkursuse 2.03 nõuetele. 

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Arno Lemmik