STCW 2010 NAFTATANKER LAIENDATUD KURSUS

Kursuse/ürituse nimetus: Laiendatud väljaõpe töötamiseks naftatankeritel.

Standard: STCW1978, koos muudatustega ja sätetega. A-V/1-1-2. IMO Mudelkursus 1.02.

Kursuse käigus omandatakse  laiendatud teadmised töötamiseks naftatankeritel. 

Käsitletakse laiendatult naftatankerite ohutust, tuleohutust, keskkonnaohutust, operatsioonilisi praktikaid, laadimist ja lossimist laevapere liikmete kohustusi ja vastutust vastavalt rahvusvahelistele reeglitele ja tavadele. 

Kursus on vajalik kõikidele naftatankerite kaptenitele, tüürimeestele, mehaanikutele  ja lastioperatsioonide eest vastuatvatele isikutele. 

Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) 1.02 nõuetele.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Andrei Beloglazov

Meil ei ole praegu pakkuda graafikujärgset kursust/üritust. Kui soovite kursusel/üritusel osaleda registreeruge kuupäeva valimata. (Vajutage nuppu "Vali kursuse päev & saada registreerimissoov"). Me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ja pakume kursuse/ürituse päeva. Võite saata meile ka e-maili reval@reval.ee või helistada +372 6536572.