BRM (BRIDGE RESOURCE MANAGEMENT) JA LAEVA JUHTIMISE ÕPPEKURSUS

BRM (BRIDGE RESOURCE MANAGEMENT) JA LAEVA JUHTIMISE ÕPPEKURSUS VASTAVALT IMO Model Course 1.39 ja 1.22

STCW1978, koos muudatustega ja sätetega. A – II / 1; A-II/2. IMO Mudelkursus 1.39 ja 1.22. Oxford Aviation Academy MCRM standard.

Kursuse käigus täiendatakse juhtimise- ja meeskonnatöö ning laeva juhtimise alaseid teadmisi ja oskuseid kooskõlas STCW konventsiooni nõuetega. 

Kursus on kohustuslik kaptenitele, vanemtüürmeestele ja vahitüürimeestele. 

3 päevane kursus on IMO Model Course 1.39 ja 1.22 nõuetele vastav kombineeritud õppekursus, mis sisaldab u. 1,5 päeva teoreetilist õpe ja u .1,5 päeva õpet täisfunktsionaalsel navigatsioonisillal.

Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) mudelkursuse 1.39 LEADERSHIP AND TEAMWORK ja 1.22 SHIP HANDLING nõuetele. 

Lõpetajatele väljastatakse Oxford Aviation Academy MCRM (Maritime Crew Resource management) tunnistus, 1.39  LEADERSHIP AND TEAMWORK, ning 1.22 SHIP HANDLING tunnistus. 

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.