Paljassaare tee 36 Tallinn, Estonia
E - R: 09.00-17.00
(372) 65 36572
reval@reval.ee
Kursuse/ürituse kood 104
Kursuse/teenuse nimetus KEEMIATANKER LAIENDATUD KURSUS
( Laiendatud koolitus töötamiseks keemiatankeritel. )
Standard STCW 1978, koos muudatustega, sätetega. koodeksi osa A-V/1-1-3
Kursuse sisu

Kursuse käigus omandatakse laiendatud teadmised töötamiseks keemiatankeritel. Käsitletakse laiendatult keemiatnkerite ohutust, tuleohutust, keskkonnaohutust, operatsioonilisi praktikaid, laadimist ja lossimist laevapere liikmete kohustusi ja vastutust vastavalt rahvusvahelistele reeglitele ja tavadele. Kursus on vajalik kõikidele keemiatakerite kaptenitele, tüürimeestele, mehaanikutele ja lastioperatsioonide eest vastuatvatele isikutele. Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) 1.04 nõuetele.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Eeltingimused

Õpingute alustamise tingimused: kooskõlas IMO model course 1.04Lõpetamise tingimused: test arvutil, kirjalike ülesannete sooritamine ja praktiliste ülesannete sooritamine

Vali kursuse/ürituse kuupäev 12.06.19
Kursuse/teenuse kestus (päev) 50 hours | 5 day
Kursuse/ürituse läbiviimise koht Paljassaare tee 36, Tallinn, Estonia
Kursuse/teenuse hind 420.00 €
Lisainfo

 

Palume kohale tulla 15 minutit enne kursuse algust et saaks õigeaegselt täita kursuse läbimiseks vajalikud paberid. Palun võtke kaasa isikuttõendav pildiga dokument. Õppekursusel osalemine alkoholi või psühhotroopsete ainete mõju all on keelatud ja sel juhul kursuse tasu koolitatavale ei tagastata. Õppekursuseks vajaliku spetsiifilise riietuse ja isikukaitsevahendid tagab koolitaja.