MEREPÄÄSTE I ASTME KOOLITUS PÄÄSTEAMETILE

Merepääste I astme koolitus v.a tuleohutus ja esmaabi. (Päästeamet)

Siseministri 12.09.2012 määrus nr 10 „Nõuded vabatahtlikule merepäästjale, vabatahtliku merepäästja välja- ja täiendusõppele, vabatahtliku merepäästja tunnistusele ja vabatahtliku merepäästja eritunnusele ja selle kandmise korrale“ §-s 6.

Koolituse sisu: Siseministri 12.09.2012 määruse nr 10 „Nõuded vabatahtlikule merepäästjale, vabatahtliku merepäästja välja- ja täiendusõppele, vabatahtliku merepäästja tunnistusele ja vabatahtliku merepäästja eritunnusele ja selle kandmise korrale“ §-s 6. 

Koolituse kolmandal ja neljandal päeval toimuvad praktilised õppused välitingustes, basseinis ja merel. Nendel päevadel on vaja võtta kaasa rätikud ja ujumisriided, spordirõivad ja mugavad jalatsid. Täiendav info koolituse esimesel päeval.

Meil ei ole praegu pakkuda graafikujärgset kursust/üritust. Kui soovite kursusel/üritusel osaleda registreeruge kuupäeva valimata. (Vajutage nuppu "Vali kursuse päev & saada registreerimissoov"). Me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ja pakume kursuse/ürituse päeva. Võite saata meile ka e-maili reval@reval.ee või helistada +372 6536572.