POLAARVETES NAVIGEERIMISE BAASÕPE

POLAARVETES NAVIGEERIMISE BAASÕPE

STCW A-VI/4 ja STCW koodeksi A-V/4-1

Kursus on välja töötatud järgima polaarvetes töötavate laevade kaptenite ja tüürimeeste koolituse ja kvalifikatsiooni kohustuslikke miinimumnõudeid vastavalt STCW koodeksi tabel A-V/4-1. Kursus pakub laevade polaarvetes käitamise eest vastutavate vahitüürimeeste täiendavat väljaõpet ja käsitleb täiendavaid sätteid lisaks SOLAS ja MARPOL konventsiooni varasematele nõuetele, võttes arvesse polaaralade ilmastikutingimusi ja eesmärgiga täida asjakohaseid standardeid meresõiduohutuse ja reostuse vältimise osas.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Meil ei ole praegu pakkuda graafikujärgset kursust/üritust. Kui soovite kursusel/üritusel osaleda registreeruge kuupäeva valimata. (Vajutage nuppu "Vali kursuse päev & saada registreerimissoov"). Me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ja pakume kursuse/ürituse päeva. Võite saata meile ka e-maili reval@reval.ee või helistada +372 6536572.