MEREPÄÄSTE & MEESKONNATÖÖ ELAMUSKOOLITUS

Kursuse/ürituse nimetus: MEREPÄÄSTE & MEESKONNATÖÖ ELAMUSKOOLITUS

Standard:

Sõidad tihti laevaga Soome või Rootsi ? Tunned laeval ennast tormisel ööl pisut ebakindlana ? Veedad tihti aega merel ? Soovid uusi elamusi ? Ettevõtte juhina soovid viia enda meeskonna koostöö uuele tasemele ? Soovid enda töötajatele lihtsalt uut kogemust ? Paintball ja Escape Room ei paku pinget ? Soovid et meelelahutusest oleks ka praktilist kasu ? Meil on mida Sulle pakkuda ...

Enesepääste kursus on huvitav ning kasulik kombinatsioon ohutusõppest ja unustamatust kogemusest. See on üliefektiivne meeskonnatöö kursus. Enesepääste kursus on mõeldud gruppidele selliselt et osalejad õpivad kasulike oskusi ja omandavad teadmisi merehätta sattunud laevalt lahkumiseks, vette sattununa ellu jäämiseks, enese ja teiste päästmiseks. Võib-olla aitab kursus lahti saada hirmudest. Kindlasti arendab see meeskonnatööd läbi mängu kus tuleb kindlustada enesele ja teistele ellujäämislootus reaalsele väga lähedastes tigimustes simuleeritud laeva mahajätmisel, vees olles ja päästetavana. Osalejad omandavad umbes 4 tunni jooksul teoreetilisi teadmisi ja oskuseid laskudes pimedas ja lainetusega vette laeva evakuatsioonisüsteemidest, õppides kasutama päästeparve, kogedes evakueerumist helikopteriga ning kasutades personaalseid ja kollektiivseid päästevahendeid. Kursus toimub spetsiaalselt disainitud ja ehitatud basseinis ja kogenud instruktorite käe all.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Ivari Sarapuu; Ragnar Klaamas; Raivo Männik

Meil ei ole praegu pakkuda graafikujärgset kursust/üritust. Kui soovite kursusel/üritusel osaleda registreeruge kuupäeva valimata. (Vajutage nuppu "Vali kursuse päev & saada registreerimissoov"). Me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ja pakume kursuse/ürituse päeva. Võite saata meile ka e-maili reval@reval.ee või helistada +372 6536572.