ON-LINE STCW 2010 PÄÄSTEPARVE VANEMA TEADMISTE JA OSKUSTE HINDAMINE

Kursuse/ürituse nimetus: Päästeparve vanema perioodiline teadmiste ja oskuste hindamine.

Standard: STCW1978, koos muudatustega ja sätetega. A-VI/2-1.

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

Please choose a suitable beginning date for at home study course, complete the course booking form and we shall send you instructions how to login to our virtual training environment.

!!! OLULINE !!!

Ajutine õppe kord kehtib eriolukorra lõpetamiseni, tunnistus väljastatakse kehtivusega kuus kuud. Eriolukorra lõppedes peavad laevapere liikmed, kellele on väljastatud meresõidudokument ajutise korra alusel täiendavalt tõendama oma praktilisi oskusi ja kogemusi mereõppeasutuses saamaks meresõidudokumente kehtivusega kuni viis aastat, praktiline õpe on tasuta. 

!!! OLULINE !!!

Vastavalt STCW konventsioonile peavad Päästeparve vanema tunnistuse omanikud demonstreerima päästeparve vanema kohustuste täitmiseks vajalike teadmisi ja oskusi üks kord 5 aasta jooksul. Lühikursuse käigus värskendatakse teadmisi ning hinnatakse kandidaadi teadmisi ja oskusi laeva  päästeparvede kasutamises. Kursus on ette nähtud nendele laevapere liikmetele kellele määratakse kohustused päästeparve veeskamiseks või juhtimiseks laeva mahajätmise korral.

Hindamise maht on vastavalt STCW konventioonile ja IMO mudelkursusele 1.23.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Enn Kõrven; Ragnar Klaamas; Aivo Palm; Kristjan Sein; Andry Parma