Meie meeskond

Ülle Kalvik
Instruktor

Ülle Kalvik

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Laeva tüübikoolitus ulle.kalvik@reval.ee
Agur Sakkarias
Juhatuse liige

Agur Sakkarias

agur.sakkarias@reval.ee
Marje Mets
Instruktor

Marje Mets

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Laeva tüübikoolitus marje.mets@reval.ee
Rein Loodla
Õppeharu juht

Rein Loodla

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Üldine ohutus, Navigatsioon, Raadioside, Lastivedu & käitlus, Pääste, ellujäämine rein.loodla@reval.ee
Andrei Beloglazov, Capt.
Õppeharu juht

Andrei Beloglazov, Capt.

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Laeva tüübikoolitus andrei.beloglazov@reval.ee
Arno Lemmik
Õppeharu juht

Arno Lemmik

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Üldine ohutus, Elekter, Ettevõtte koolitus, Tuleohutus, Pääste, ellujäämine arno.lemmik@reval.ee
Urmas Piir
Õppeharu juht

Urmas Piir

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Turvalisus, Reisilaev urmas.piir@reval.ee
Kristjan Sein
Instruktor

Kristjan Sein

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Üldine ohutus, Ettevõtte koolitus, Tuleohutus, Pääste, ellujäämine, Reisilaev kristjan.sein@reval.ee
Aire Siinvert
Instruktor

Aire Siinvert

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Raadioside aire.siinvert@reval.ee
Mart Vilgats
Õppeharu juht

Mart Vilgats

Vastutusala:
Üldine ohutus, Navigatsioon mart.vilgats@reval.ee
Ljubov Zazulina, Dr.
Õppeharu juht

Ljubov Zazulina, Dr.

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Esmaabi ja meditsiin ljubov.zazulina@reval.ee
Jaanus Zovo
Instruktor

Jaanus Zovo

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Üldine ohutus, Ettevõtte koolitus, Pääste, ellujäämine jaanus.zovo@reval.ee
Roman Verigin
Juhatuse esimees

Roman Verigin

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

roman.verigin@reval.ee
Kaarel Paakspuu
Abiinstruktor

Kaarel Paakspuu

Vastutusala:
Üldine ohutus, Pääste, ellujäämine kaarel.paakspuu@reval.ee
Andry Parma
Instruktor

Andry Parma

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Üldine ohutus, Pääste, ellujäämine andry.parma@reval.ee
Ivan Podgurski
Infrastruktuuri juhi abi

Ivan Podgurski

reval@reval.ee
Guido Sepp
Infrastruktuuri hooldustehnik

Guido Sepp

Info:
reval@reval.ee
Pavel Koljanov
IT juht

Pavel Koljanov

pavel.koljanov@reval.ee
Aivo Palm, Capt.
Nõunik

Aivo Palm, Capt.

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Üldine ohutus, Pääste, ellujäämine aivo.palm@reval.ee
Tanel Hinno
Juhatuse liige

Tanel Hinno

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

tanel.hinno@reval.ee
Ragnar Klaamas
Kvaliteedi- ja Keskkonnajuht/Vaneminstruktor

Ragnar Klaamas

Vastutusala:
Üldine ohutus, Keskkonnakaitse, Pääste, ellujäämine, Reisilaev ragnar.klaamas@reval.ee
Jarno Kalind
Abiinstruktor

Jarno Kalind

Info:
Vastutusala:
Üldine ohutus, Turvalisus, Pääste, ellujäämine, Reisilaev jarno.kalind@reval.ee
Raivo Männik
Instruktor

Raivo Männik

Vastutusala:
Üldine ohutus, Turvalisus, Esmaabi ja meditsiin, Pääste, ellujäämine, Reisilaev raivo.mannik@reval.ee
Andrei Koskelainen
Instruktor

Andrei Koskelainen

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Üldine ohutus, Tuleohutus andrei.koskelainen@reval.ee
Enn Kõrven, Capt.
Instruktor

Enn Kõrven, Capt.

Info:

Training Course for Instructors (IMO Course 6.09)
Assessment, Examination and Certification of Seafarers (IMO Course 3.12)

Vastutusala:
Üldine ohutus, Navigatsioon, Juhtimine, Pääste, ellujäämine enn.korven@reval.ee
Ivari Sarapuu
Instructor/Safety Diver

Ivari Sarapuu

Vastutusala:
Üldine ohutus, Esmaabi ja meditsiin, Reisilaev ivari@reval.ee
Kaido Raudvere
Safety diver

Kaido Raudvere

Vastutusala:
Reisilaev kaido.raudvere@reval.ee