ON-LINE STCW 2010 SSO (LAEVA TURVAOHVITSER) KURSUS

Kursuse/ürituse nimetus: SSO (LAEVA TURVAOHVITSER) KURSUS

Standard: STCW1978, koos muudatustega ja sätetega. A-VI/5; A-VI/ 6 § 6; A-VI/ 6 § 4; A-VI/ 6 § 1.1-1.3. IMO Mudelkursus 3.19.

!!! ON-LINE ÕPE KODUS/ON-LINE TRAINING AT HOME !!!

Palun valige Teile sobiv koduõppe alguse päev, täitke registreerimisvorm ja me saadame Teile juhised meie virtuaalsesse õppekeskonda sisselogimiseks.

Please choose a suitable beginning date for at home study course, complete the course booking form and we shall send you instructions how to login to our virtual training environment.

Kursuse käigus omandatakse teadmised ja oskused laeva turvaohvitseri (SSO) kvalifikatsiooni omandamiseks ja SSO kohustuset täitmiseks vastavalt laeva turvaplaanile (SSP). 

Kursus on ette nähtud laevapere liikmetele kes asuvad laevas tööle laeva turvaohvitserina (SSO) või kellele on pandud vastavad kohustused. 

Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni, Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) mudelkursuse 3.19 ja ISPS (rahvusvahelise laevade ja sadamarajatiste turvalisuse koodeksi) nõuetele.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Urmas Piir