STCW 2010 OHUTUS BAASÕPPE KURSUS (SOLAS) - KOMBINEERITUD ONLINE KODU- JA PRAKTILINE ÕPE

Kursuse/ürituse nimetus: Enesepääste võtted. Tuletõrje alused. Esmaabi algõpe. Isiklik ohutus ja ühiskondlik vastutus laevas.

Standard: STCW1978, koos muudatustega ja sätetega. A-VI/1 § 1 v.a. § 1.7; A-VI/1 § 2; A-VI/1-1; A-VI/1-2; A-VI/1-3; A-VI/1-4. IMO Mudelkursus 1.13 1.20 1.21 ja 1.19.

NB! See on kombineeritud on-line koduõppe ja praktilise õppe kursus mis koosneb on-line iseseisvast koduõppest Viking Safety Academy õppekeskkonnas, on-line loengust Zoom keskkonnas ja praktilisest õppest Revali õppekeskuses. Praktiline õpe toimub siis kui eriolukord läbi, või võimudelt tulevad vastavad juhised.  Peale registreerumist kursusele saadame Teile e-mailiga õppe- ja loengukeskkonda sisselogimise juhised. Praktilise õppe päevad anname Teile teada e-maili teel. Tunnistuse õppe läbimise kohta saate kätte siis kui praktilise õppe päev on edukalt läbitud.

Ohutusalase baasõppe läbimine on vajalik kõikidele laevapere liikmetele sõltumata ametikohast ja kellel on  laevas ohutuse või keskkonnakaitse alaseid kohustusi.

Kursus sisaldab praktilist ja teoreetilist õpet. Kursuse praktilise osa käigus läbitakse praktilised ülesanded vees ja päästeparves ning tulekustutuse harjutused lahtise tulega. 

Kursuse sisu vastab Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni IMO Mudelkursusele 1.13 1.20 1.21 ja 1.19.

Kursuse viimasel päeval on võimalik osaleda STCW Turvalisusalase teadlikkuse kursusel (Secuirty Awareness course), kursuse info, maksumus ja  registreerida saab siin https://reval.ee/en/stcw-marine-cruise-cargo-ship-safety-security-training/stcw-2010-turvalisuse-alane-teadlikkus-laevaperele-kursus-stcw

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Enn Kõrven; Aivo Palm; Kristjan Sein; Ragnar Klaamas; Raivo Männik; Ivari Sarapuu; Andry Parma; Arno Lemmik.