STCW 2010 PÄÄSTEVAHENDI VANEMA KURSUS - KOMBINEERITUD ONLINE KODU- JA PRAKTILINE ÕPE

Kursuse/ürituse nimetus: Päästevahendid. Päästevahendite ja valvepaadi vanema koolitus, v.a. kiirvalvepaat.

Standard: STCW1978, koos 2010 muudatustega ja sätetega. A-VI/2-1. IMO Mudelkursus 1.23.

NB! See on kombineeritud on-line koduõppe ja praktilise õppe kursus mis koosneb on-line iseseisvast koduõppest Viking Safety Academy õppekeskkonnas, on-line loengust Zoom keskkonnas ja praktilisest õppest Revali õppekeskuses. Praktiline õpe toimub siis kui eriolukord läbi, või võimudelt tulevad vastavad juhised.  Peale registreerumist kursusele saadame Teile e-mailiga õppe- ja loengukeskkonda sisselogimise juhised. Praktilise õppe päevad anname Teile teada e-maili teel. Tunnistuse õppe läbimise kohta saate kätte siis kui praktilise õppe päev on edukalt läbitud.

Kursuse käigus omandatakse teadmised ja oskused laeva valvepaatide, päästepaatide ja päästeparvede kasutamisest. 

Kursus on ette nähtud nendele laevapere liikmetele kellele määratakse kohustused päästevahendite veeskamiseks või juhtimiseks laeva mahajätmise korral. 

Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) mudelkursuse 1.23 nõuetele.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Ragnar Klaamas; Andry Parma; Aivo Palm; Kristjan Sein; Enn Kõrven