STCW 2010 GOC (PIIRANGUTETA RAADIOSIDE OPERAATORI) KURSUS (COMBINED SIMULATOR TRAINING & DIGITAL DELIVERY)

Kursuse/ürituse nimetus: GOC Ülemaailmse merehädaabi sidesüsteemi sideoperaator

Standard: STCW 1978, koos muudatuste ja sätetega. A-IV/2. IMO Mudelkursus 1.25

NB! See on tunnustatud kombineeritud õppe kursus mis koosneb online õppest ja praktilisest õppest ja hindamisest Revali õppekeskuses. Palun valige Teile sobiv praktilise õppe päev (alguspäev) ja täitke registreerimisvorm. Peale registreerumist saate e-mailile kinnituse kursusele registreerimisest ja virtuaalsesse õppekeskkonda sisselogimise juhised. On-line õpe peab olema edukalt läbitud enne praktilisele õppele saabumist.

Kursuse edukalt lõpetanud ja eksami sooritanud on võimelised efektiivselt kasutama GMDSS raadiosideseadmeid siderajoonides A1, A2, A3 ja A4 ja korraldama raadiosidet avariiolukorras ja rutiinse side vajaduste järgi.

Õppe eesmärk: Ülemaailmse merehädaabi sidesüsteemi sideoperaatori teadmiste ja oskuste omandamine.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Aire Siinvert; kapten Arti Kalvik

 

Meil ei ole praegu pakkuda graafikujärgset kursust/üritust. Kui soovite kursusel/üritusel osaleda registreeruge kuupäeva valimata. (Vajutage nuppu "Vali kursuse päev & saada registreerimissoov"). Me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ja pakume kursuse/ürituse päeva. Võite saata meile ka e-maili reval@reval.ee või helistada +372 6536572 või +3726617450.