PLEASURE CRAFT TRAINING

Course/event Title: PLEASURE CRAFT OPERATOR TRAINING (pleasure crafts up to 24 meters)

Reference to standard:

Kursuse eesmärgiks on anda kursuslastele vajalikud teadmised ja oskused väikelaevajuhi kvalifikatsioonitunnistuse saamiskes kooskõlas Eesti ja EL seadustega. Kursus sisaldab teoreetilist ja praktilist õpet kaatritel, purjejahil ja jetiga. Kursus annab väikelaevnikule esmased teadmised meresõidu teooriast, -praktikast, -ohutusest, -reeglitest ja meresidest, mis on vajalikud kuni 24 m kogupikkusega, nii mootori kui purjega käitatava väikelaeva juhtimiseks.

Kursus toimub 4 nädalat esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti ja neljapäeviti tavapäraselt alates 16.00 kuni 20.00-21.00. Esmaspäev, teisipäev ja neljapäev on tavapäraselt teooria õppe päevad, kolmapäev on väiksemale grupile (kuni 6 inimest) navigatsioonisilla simulaatoril. Praktikapäevad on laupäev ja pühapäev, need päevad lepitakse kokku kursuse ajal. Tavapäraselt on praktikapäevi vähemalt kaks, esimene neist päästeõppe sisebasseinis ja käsitleb enesepäästet ja teine on merel, kaatritel, purjekal ja jetil.

Kui läbid või oled läbinud meie juures väikelaevajuhi õppe, saad soovi korral GMDSS ROC õppe läbida soodushinnaga - 120 EUR (koos KM). Registreerida ja infot vaab siin https://reval.ee/stcw-marine-passenger-cargo-ship-safety-security-training/stcw-2010-roc-piirangutega-raadioside-operaatori-kursus-combined-simulator-training-digital-delivery 

Kursuse maksumusele ei lisandu praktilise õppe tasu.

Kursuse maksumus ei sisalda väikelaevajuhi tunnistuse riigilõivusid.

Kui soovid väikelaevajuhi koolituse käigus ka midagi sisulist ja praktilist õppida, siis on see kursus just Sulle.