STCW 2010 KIIRLAEVA JUHTIMINE KURSUS

Kursuse/ürituse nimetus: KIIRLAEVA TÜÜBISPETSIIFILINE KURSUS

Standard: HSC Code Ch. 18 Reg. 18.3; STCW1978, koos muudatustega ja sätetega. A-II/2; B-V/a § 3.2. IMO Mudelkursus 1.22.

Kursuse käigus omandatakse laiendatud teadmised ja oskused kiirlaeva (HSC) juhtimisest ja sõiduvahi töö korraldamisest. 

Kursus on ette nähtud nendele kes osalevad sõiduvahis või vastutavad vahi korraldamise eest. 

Õpe läbitakse olulises mahus sooritades praktilisi ülesandeid rahvusvahelistele nõuetele vastaval navigatsioonisilla simulaatoril. Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Veeteede Ameti poolt ja vastab STCW konventsiooni ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) mudelkursuse 1.22, STCW B-V/a § 3.2. ja HSC Code Ch. 18 Reg. 18.3 nõuetele. 

Kursuslased osalevad praktiliste ülesannete lahendamisel vahitüürimehe või kaptenina ja vahetavad rolle et osaleda navigatsioonivahis nii operaatori kui juhi rollis. 

Kursus on mõeldud ka vahimehaanikutele, kes osalevad vahikooseisus.

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Hotell on kõrgekvaliteediline 3 tärni SPA hotell, maksumus 45 EUR päeva koos hommikusöögiga, ühekohaline tuba. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

​​​​​​​​​​​​​​Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Enn Kõrven; Aivo Palm.

Meil ei ole praegu pakkuda graafikujärgset kursust/üritust. Kui soovite kursusel/üritusel osaleda registreeruge kuupäeva valimata. (Vajutage nuppu "Vali kursuse päev & saada registreerimissoov"). Me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ja pakume kursuse/ürituse päeva. Võite saata meile ka e-maili reval@reval.ee või helistada +372 6536572.