ISPS - CSO (REEDERI TURVAOHVITSER) KURSUS (DIGITAL DELIVERY)

Kursuse/ürituse nimetus: CSO (REEDERI TURVAOHVITSER) KURSUS

Standard: IMO ISPS Koodeks ja MSC/Circ.1154. IMO Mudelkursus 3.20.

Kursus on mõeldud neile, kes soovivad omandada laevandusettevõtte turvaohvitseri (Company Security Officer) kvalifikatsiooni vastavalt ISPS koodeksile. 

Kursuse käigus käsitletakse järgnevaid teemasid:Rahvuslik ja rahvusvaheline seadusandlus; ohu tüübid; vastumeetmed; laevapere funkstioonid; ohutus ja turvavarustus erinevatel turvatasemetel; ohuanalüüsi (SSA) olulisus; laeva turvaplaan (SSP); funkstsioonide delegeerimine; koostöö laeva turvaohvitseridega; kommunikatsioon SSO - PFSP ja CSO s.h. turvadeklaratsioon; koostöö võimuesindajatega; sadam - laev liides.

Kombineeritud õppekursus koosneb online õppest kodus või Revali õppekeskuses ja kirjaliku testi sooritamisest Revali õppekeskuses. Graafikus märgitud päeva hommikul saadame Teie e-mailile virtuaalsesse õppekeskkonda sisselogimise juhised. Võite õppe läbida kodus või Revali õppekeskuses, kuid kirjaliku testi sooritamiseks peate tulema Revali õppekeskusesse.  

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Transport hotellist treeningkeskusesse ja tagasi on tasuta.

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Urmas Piir

Meil ei ole praegu pakkuda graafikujärgset kursust/üritust. Kui soovite kursusel/üritusel osaleda registreeruge kuupäeva valimata. (Vajutage nuppu "Vali kursuse päev & saada registreerimissoov"). Me võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust ja pakume kursuse/ürituse päeva. Võite saata meile ka e-maili reval@reval.ee või helistada +372 6536572 või +3726617450.