STCW 2010 LAIENDATUD TULETÕRJE KURSUS (COMBINED PRACTICAL TRAINING & DIGITAL DELIVERY)

Kursuse/ürituse nimetus: Tuleohutus ja tulekustutusalane laiendatud õpe

Standard: STCW1978, koos muudatustega 2010 A-VI/3. IMO Mudelkursus 2.03.

Kursuse käigus omandatakse laiendatud teadmised ja oskused laeva tulekustutussüsteemidest ja varustusest, nende hooldusest ja kasutusest. 

Kursuse keskendub ka laeva tulekustutus gruppide juhtimisele, kustutustööde strateegiale ja taktikale. 

Õppekursus on mõeldud kõikidele laevaohvitseridele ja nendele laevapere liikmetele kes juhivad tulekustutusgruppe, laeva ohutussüsteemi ja kes vastutavad laeva tulekustutussüsteemide hoolduse ja kontrolli eest - kaptenid, mehaanikud, tüürimehed ja tulegruppide juhid.  

Õppe läbitakse olulises mahus sooritades praktilisi ülesandeid rahvusvahelistele nõuetele vastaval tulekustustuse simulaatoril. Õpe on tunnustatud vastavalt rahvusvahelistele nõuetele Transpordiameti poolt ja vastab STCW konventsiooni ja Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) mudelkursuse 2.03 nõuetele. 

On-line koolituse sisselogimise juhised ja teate õppemoodulite aktiveerimisest saadetakse Teile esimese õppepäeva hommikul kell 09.00-10.00 e-maili teel Viking Safety Academy poolt. On-line õpe läbige iseseisvalt või Revali õppekeskuses, praktiliseks õppeks ja kirjaliku testi sooritamiseks peate tulema Revali õppekeskusesse.

Kursuse kursuse läbimisel väljastatakse koolituse tunnistus. Kutsetunnistuse väljastamiseks tuleb esitada taotlus Transpordiametile teenindussaalis Heli tn 6, Tallinn või läbi Meremeeste Infosüsteemi

Majutus: kui soovite korraldame Teile hotelli. Transport hotellist treeningkeskusesse on tasuta.

Kursuse keel: English, Estonian, Russian

Instruktorid/Instructors/Инструкторы: Arno Lemmik